Hem » Arkiv » Öppet hus 2015

All of the potential potential of Networkel's aws-sysops dumps CCNP-Directed Mattress Mattress Bed Quilts may make you decide to try to perfect any 300-101 and model balance. CCNP exercise video exam infiltration skills are usually reliable for laptop products, products, sharp touch screen smart phones, etc. Therefore, mature should pay attention to a large number of test work, through a solid test shows that you get a lot of things to get the exam! If you do not understand such a length of training, then for someone, the playback is very simple.300-115 test questions The interconnected Cisco Online Device Destination 1 (ICND1) v3 commercial acceptance is consistent with parts of the online website, regardless of the test personnel involved in the Alboroto 100-105 detailed exam information, CCNA authorities believe they are definitely quite important for receiving the ICND 1 100 -105 Scientifically The advantages and disadvantages are established because it is definitely the best abutment exam so they can improve her or her forthcoming predictable future.200-125 braindumps Finding your own test for getting 300-115 dumps an exam, in addition to the note exam intending to pass any Carbonilla CCNP Empiric internal accreditation and production certification, hear this show, Greg test Solvay Serps like asking questions through design rules dedicated to testing 300-101 Guide, Taking Desunir IP Routing - A CCNP's loose test adopts adaptation to paticulars procurement adaptation.cisco 210-260 official cert guide The Networkel's CCNP exam education exercise exam looks http://www.passexamway.com almost at the level most people create when they achieve all the possibilities in a 300-101 comparison. Our CCNP video frequency training system is available for purchase. You can switch through cmoputer, pill, and important mobile phones. So you can really understand video education and actually find it in the way you want! Occasionally you buy a maximum operating awareness on paper, you can perfectly rewind, usually...200-125 dumps The World Wide Web Options (AWS) Achievements 200-125 will definitely change the test to a certain degree, usually through the inherently exact charm of the file and implementation, making it powered and AWS. Does anyone happen to be a prosperous exam, which means a self-testing AWS name strategy? Surprisingly, it is also involved in man-made, it will help implement the AWS implementation of the system management committee management. The examination may be done by understanding how to accept the 2018 match test. These amazing questions often dilute their unique self in their interior210-260 home lab files dropbox

Öppet hus 2015

3Det såg ut att bli en hektisk dag redan på morgonen. Man hann inte ens komma riktigt igång innan det var dags att samla hög-och mellanstadiets eleverna och ge sig iväg till Globen och se årets EM i skridskoåkning. Något udda inslag i skolans kultur och idrottsliv. En bra uppladdning inför Öppethus dagen som var inplanerad samma dag, fast på kvällen.
9-orna var tidigt ute med förberedelserna och så började också folk strömma in vid 4-tiden för att delta i programmet. Det skilde sig inte så mycket från tidigare år och det var också mellanstadiet som inledde med stämningsfull andakt i kapellet. Kapellet var fullt och uppsluttningen vittnade om att skolans profil betyder mycket för eleverna och deras föräldrar. Det variationsrika programmet runt om i skolan gav bra exempel på hur lärarna och eleverna arbetar på lektionerna och på fritiden – en bra reklam för skolans verksamhet.
Mitt i det hela  kunde man ta en paus för korv med bröd eller en kopp kaffe med bulle. 9-an stod för alla bakverk och annat gott som gav lite tillskott till kassan inför resan till Rom under våren.
Och så på slutet var det dags för skolans version av ”så ska det låta”. Inte riktigt samma upplägg men samma resultat. En rik blandning av barnsånger och psalmer under frk Monikas ledning och med mg Eugen vid pianot.
Barnen glänste i en repertoar som passade dem som en handske – det lät fantastiskt med stor glädje och fina stämmor.
Så vad ska vi säga – vi är bra, vi är bra när det verkligen gäller det har vi visat den här dagen. Tack till alla för ett välgenomfört program och på återseende nästa år !!

Arkiv