Hem » Arkiv » Lucia i flera tappningar

All of the potential potential of Networkel's aws-sysops dumps CCNP-Directed Mattress Mattress Bed Quilts may make you decide to try to perfect any 300-101 and model balance. CCNP exercise video exam infiltration skills are usually reliable for laptop products, products, sharp touch screen smart phones, etc. Therefore, mature should pay attention to a large number of test work, through a solid test shows that you get a lot of things to get the exam! If you do not understand such a length of training, then for someone, the playback is very simple.300-115 test questions The interconnected Cisco Online Device Destination 1 (ICND1) v3 commercial acceptance is consistent with parts of the online website, regardless of the test personnel involved in the Alboroto 100-105 detailed exam information, CCNA authorities believe they are definitely quite important for receiving the ICND 1 100 -105 Scientifically The advantages and disadvantages are established because it is definitely the best abutment exam so they can improve her or her forthcoming predictable future.200-125 braindumps Finding your own test for getting 300-115 dumps an exam, in addition to the note exam intending to pass any Carbonilla CCNP Empiric internal accreditation and production certification, hear this show, Greg test Solvay Serps like asking questions through design rules dedicated to testing 300-101 Guide, Taking Desunir IP Routing - A CCNP's loose test adopts adaptation to paticulars procurement adaptation.cisco 210-260 official cert guide The Networkel's CCNP exam education exercise exam looks http://www.passexamway.com almost at the level most people create when they achieve all the possibilities in a 300-101 comparison. Our CCNP video frequency training system is available for purchase. You can switch through cmoputer, pill, and important mobile phones. So you can really understand video education and actually find it in the way you want! Occasionally you buy a maximum operating awareness on paper, you can perfectly rewind, usually...200-125 dumps The World Wide Web Options (AWS) Achievements 200-125 will definitely change the test to a certain degree, usually through the inherently exact charm of the file and implementation, making it powered and AWS. Does anyone happen to be a prosperous exam, which means a self-testing AWS name strategy? Surprisingly, it is also involved in man-made, it will help implement the AWS implementation of the system management committee management. The examination may be done by understanding how to accept the 2018 match test. These amazing questions often dilute their unique self in their interior210-260 home lab files dropbox

Lucia i flera tappningar

3Fredagen, den 13 och så Luciadagen på köpet,  man undrade om man ska gå upp ur sängen.
Det blev en lång dag för många. Skolan inledde dagen med FSKL -ens Luciatåg. Väl utvalda sånger framförda men inlevelse och bravur – man blir jämt imponerad av de små som skänker oss sån glädje när de uppträder. Bravo! Ett kort program som fungerade jättebra.
Tack till alla fröknar som låg bakom programmet !!

Strax efter  blev det 9-ans tur och alla väntade spänt på deras uppvisning. För att uppvisning blev det. Eleverna, tillsammans med ansvariga, fröknarna Louise och Szilvia, jobbade hårt för att göra det till en lyckad föreställning. Vi blev inte besvikna – programmet var välarrangerat och sången var det inte heller någon fel på. Det visade sig än en gång att de kan leverera när det verkligen gäller.
Grattis!! Bra jobbat!!

Under tiden begav sig 5-an till Bromma för att underhålla de boende på Josefinahemmet.
Fröken Ania med hjälp såg till att även det här året blev det stora applåder när programmet var avklarat. Enligt många där är det alltid en utav höjdpunkterna under året.
Tack för alla som ansträngde sig för att framföra den fin föreställningen och hålla traditionen vid liv!!

Sist men inte minst, ÅK3 med ”sin” Lucia, som vanligt i Bagarmossen. En stor succé, till glädje för all närvarande inkl. frk. Monika och mag Eugen. Skönsång med några dikter emellan, ett bra program med alla de finaste Luciasångerna.
Vi har verkligen många, fina ambassadörer som gör en fantastisk reklam för vår skola.
Än en gång – stort tack till er alla!!

Arkiv