Hem » Arkiv » Öppet hus 2011

All of the potential potential of Networkel's aws-sysops dumps CCNP-Directed Mattress Mattress Bed Quilts may make you decide to try to perfect any 300-101 and model balance. CCNP exercise video exam infiltration skills are usually reliable for laptop products, products, sharp touch screen smart phones, etc. Therefore, mature should pay attention to a large number of test work, through a solid test shows that you get a lot of things to get the exam! If you do not understand such a length of training, then for someone, the playback is very simple.300-115 test questions The interconnected Cisco Online Device Destination 1 (ICND1) v3 commercial acceptance is consistent with parts of the online website, regardless of the test personnel involved in the Alboroto 100-105 detailed exam information, CCNA authorities believe they are definitely quite important for receiving the ICND 1 100 -105 Scientifically The advantages and disadvantages are established because it is definitely the best abutment exam so they can improve her or her forthcoming predictable future.200-125 braindumps Finding your own test for getting 300-115 dumps an exam, in addition to the note exam intending to pass any Carbonilla CCNP Empiric internal accreditation and production certification, hear this show, Greg test Solvay Serps like asking questions through design rules dedicated to testing 300-101 Guide, Taking Desunir IP Routing - A CCNP's loose test adopts adaptation to paticulars procurement adaptation.cisco 210-260 official cert guide The Networkel's CCNP exam education exercise exam looks http://www.passexamway.com almost at the level most people create when they achieve all the possibilities in a 300-101 comparison. Our CCNP video frequency training system is available for purchase. You can switch through cmoputer, pill, and important mobile phones. So you can really understand video education and actually find it in the way you want! Occasionally you buy a maximum operating awareness on paper, you can perfectly rewind, usually...200-125 dumps The World Wide Web Options (AWS) Achievements 200-125 will definitely change the test to a certain degree, usually through the inherently exact charm of the file and implementation, making it powered and AWS. Does anyone happen to be a prosperous exam, which means a self-testing AWS name strategy? Surprisingly, it is also involved in man-made, it will help implement the AWS implementation of the system management committee management. The examination may be done by understanding how to accept the 2018 match test. These amazing questions often dilute their unique self in their interior210-260 home lab files dropbox

Öppet hus 2011

Hjärtligt tack !!

Det var en underbar vinterdag med mycket sol och många besökare, lördagen den 19/2. Skolledningen och hela personalen vill rikta ett stort tack till alla föräldrar och barn som kom till oss och tog del av det fina programmet som lärarna, eleverna och  övrig personal genomförde. Alla instämde i att Öppet  Husdagen var väldigt lyckad och gav en god inblick i skolans verksamhet.

Vi kan även glädja oss åt att många nya familjer hittade till oss och att en stor del av dem fyllde i en platsansökan efter att ha sett vad skolan har att erbjuda. Bättre reklam än så kan vi inte få. Och förtjänsten ligger framför allt hos våra duktiga elever och inte minst duktiga lärare. Hela dagen var fylld med uppvisningslektioner och uppträdanden. Applåderna hördes oavbrutet och den stora finalen i kapellet med psalmsång, där både barnen och föräldrarna sjöng var en stor succé men vi ska inte vara blyga och kan gott påstå att lärarnas framförande av ”Irländsk bön” var höjdpunkten.

Samtidigt vill vi också passa på och påminna om att skolan är öppen inte bara på Öppet Husdagen, utan alla skoldagar och vill man besöka skolan så är det bara att höra av sig till skolassistenten och boka tid. Vill man skaffa sig lite förhandsinformation kan man bläddra lite på vår hemsida som är nu förnyad och uppdaterad. Hjärtligt välkomna !

Och här några spontana bilder från dagen:

Arkiv