Home » Förskola

Förskola

Förskola
Tel. 08-121 494 10

Josefine Johnsson, bitr.förskolechef
josefine@sterik.net

Avdelning S:t Birgitta:

Monica Vargas Rozas, barnskötare
monica@sterik.net

Nilanan Hellgren, barnskötare
nilanan@sterik.net

Vajira Malmgren, barnskötare
vajira@sterik.net

Avdelning S:t Elisabeth:

Elisabeth Pagaduan, förskollärare 
 
Frida Hansson, förskollärare 
frida@sterik.net
 
Marina Andersson, barnskötare
marina@sterik.net
 
Marinalva Cassiano da Silva, barnskötare
 

Arkiv